Fundjava e vipave shqiptarë, në foto!

Tani jemi në sezonin më të bukur të vitit, atë të verës. Pothuajse të gjithë po shijojnë ditë e nxehta dhe rrezet e diellin, në plazhe e pishina.

Si çdo herë dritare.net ju tregon përmes fotove ku e kanë kaluar fundjavën vipat shqiptarë, të cilët tërheqin vëmendjen tonë me foto që postojnë në rrjete sociale.

LEXO DHE :  Moratoriumi për gjyqtarët e Kolegjit/ Bylykbashi: Të gjithë do t'i nënshtrohen Vettingut

Disa janë me pushime në plazh, ndërsa disa nga vipat e tjerë, kryeshisht këngëtarët, janë të zënë me koncerte.

Ku dhe si e kaluan fundjavën vipat shqipatrë, mund t’i shihni në foto e sjella në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.