FSHF reagon pas aksidentit të portierit të Partizanit: Forca kampion!

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar për aksidentin që pësoi mbrëmjen e sotme, portieri i Partizanit, Aldo Teqja. Përmes një postimi në Facebook, FSHF-ja shkruan se, ndodhet pranë familjes së portierit në këto momente të vështira.

“Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë opinionin publik se po monitoron me shumë kujdes situatën e portierit Aldo Teqja, i cili ka pësuar mbrëmjen e sotme një aksident.

Pas komunikimit me mjekët, familjarët dhe drejtuesit e Klubit Partizanit, duhet t’ju bëjmë më dije se gjëndja ish-portierit të përfaqësueses U-21 është jashtë rrezikut për jetën dhe në monitorim të vazhdueshdueshëm nga mjekët.

Jemi pranë familjes në këtë moment të vështirë dhe dëshirojmë të shprehim gatishmërinë tonë si institucion për të ndihmuar rikuperimin e shpejtë të Aldos.
Forca Aldo 💪
Forca kampion 🔴⚫️”,- shkruan FSHF-ja./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Armë dhe heroinë në makinë, policia arreston dy të rinj në Tiranë

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.