Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto+video/ Përplasen 4 makina në Tiranë. Njëra rrëzon pemën e përfundon në lokal

Foto+video/ Përplasen 4 makina në Tiranë. Njëra rrëzon

Katër makina janë përfshirë në një aksident pasditen e sotme te Shushica, në Komunë të Parisit.

Mes makinave të përplasura ishte dhe njëra që mbledh mbeturina.

Njëra nga makinat ka përfunduar brenda një lokali. Nga disa foto të marra nga LSA, shihen makinat e përplasura, dhe tregohet si ka ndodhur ngjarja./K.C/dritare.net