Foto+video/ Përplasen 4 makina në Tiranë. Njëra rrëzon pemën e përfundon në lokal

Katër makina janë përfshirë në një aksident pasditen e sotme te Shushica, në Komunë të Parisit.

Mes makinave të përplasura ishte dhe njëra që mbledh mbeturina.

Njëra nga makinat ka përfunduar brenda një lokali. Nga disa foto të marra nga LSA, shihen makinat e përplasura, dhe tregohet si ka ndodhur ngjarja./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Tërmeti/Kryeprokurori Çela takim në Prokurorinë e Tiranës: Të nisin hetimet!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.