Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Fotot/ Rudina Dembacaj fotografohet me ish-deputetin pas divorcit

Fotot/ Rudina Dembacaj fotografohet me ish-deputetin pas divorcit

Pak javë më parë aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka pranuar se është divorcuar nga bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj. Në media u përfol shumë se Dembacaj ishte në një lidhje me ish-deputetin Mark Frroku. Tanimë kjo gjë është përforcuar, pasi Dembacaj së fundmi është fotografuar nga "Panorama" me ish-deputetin Frroku në restorantin e këtij të fundit, që është hapur para pak kohe./ I.M-Dritare.net