Fotot/ Rudina Dembacaj fotografohet me ish-deputetin pas divorcit

 

Pak javë më parë aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka pranuar se është divorcuar nga bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj.

Në media u përfol shumë se Dembacaj ishte në një lidhje me ish-deputetin Mark Frroku.

LEXO DHE :  Ylli Manjani i përgjigjet Kryemadhit: S'kam luajtur e as luaj me Edi Ramën!

Tanimë kjo gjë është përforcuar, pasi Dembacaj së fundmi është fotografuar nga “Panorama” me ish-deputetin Frroku në restorantin e këtij të fundit, që është hapur para pak kohe./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.