Fotot/ I del tatuazhi në vend intim, e dalloni dot çfarë ka shkruar Luana?

Moderatorja Luana Vjollca prej ditësh tashmë po shijon pushimet e saj në Itali së bashku me motrën e saj Marinën dhe  Getin.

Sigurisht që nuk kishin si të as mungonin fotot e nxehta të moderatores sexy nga bregdeti Italian, por në një nga fotot e postuara kuptuam se Luana paska një tatuazh të “padeklaruar”.

Në një nga fotot ku ajo shfaqet me bikini duke pozuar në jaht asaj i ka dalë zbuluar një tatuazh në zonën intime. Duhet pak mprehtësi syri për ta dalluar, por me pak “zoom” dhe përqëndrim do e dalloni. Nuk e dimë sa kohë ka Luana me këtë tatuazh, por sa i përket përmbajtjes po ua lëmë symprehtëve ta “zbërthejnë”./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.