Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Victoria Beckham nxjerr koleksionin e pranverës, do ta adhuroni!

Foto/ Victoria Beckham nxjerr koleksionin e pranverës, do ta adhuroni!

Veshjet e koleksionit të sezonit të pranverës të Victoria Beckham janë nxjerrë.

Stilistja e cila është e preferuara e Meghan Markle, Sophie Wessex e shfaqi koleksionin e sezonit të ardhshëm në London Fashion Week të dielën, duke u thënë ndjekësve të saj në Instagram: "Këtë sezon po mendoja për tensionin midis rafinimit dhe rebelimit. Frymëzuar nga ide të ndryshme të grave, karaktere të ndryshme, momente të ndryshme dhe qëndrime të ndryshme, por pa kufizime."

Veshjet janë të mrekullueshme dhe në forma e ngjyra nga më të ndryshmet që u përshtaten shijeve të kujtdo./K.C/dritare.net