Foto të mbretërorëve britanikë kur ishin 6-vjeç!

Sot mbreti i ardhshëm mbushi 6 vjeç, ndërsa gjithë familja e princit George po shijon pushimet e verës në Mustique. Duka dhe Dukesha e Kembrixhit ndanë tri foto të djalit të tyre, teksa sheh kamerën e qesh.

LEXO DHE :  Virusi kinez bëhet i pakontrollueshëm/ Humbasin jetën 56 persona, 2000 të prekur

Në këtë 6-vjetor të princit George, dritare.net ju sjell foto të mbretërorëve britanikë kur ishin 6-vjeçare. Zbulojini në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.