Foto/ Stili i Celine Dion, sa vjen e bëhet më fantastik

Sa më shumë kohë kalon aq më e bukur bëhet këngëtarja e famshme, Celine Dion dhe aq më i mahnitshëm bëhet stili i saj.

Celine vlerësohet si një nga zërat më domethënës në muzikën pop, por ajo gjithashtu është bërë një ikonë stili vit pas viti. Ajo është fotografuar në serinë e parë të Javës së Modës në Paris, por edhe në koncertet, apo sa herë kalon në tapetin e kuq ajo duket mahnitëse.

LEXO DHE :  U plagos nga Fatmir Kolecaj, ja gjendja shëndetësore e efektivit të FNSH!

Shumë gra dhe vajza janë të fiksuara pas stilit të këngëtares. Dritare.net ka sjellë për ju, foto të veshjeve mahnitëse të Celine Dion./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.