FOTO/ Spektakli i tribunave nuk mbetet pas, ja disa nga imazhet më të bukura nga finalja e Moskës

Francë-Kroaci pati spektakël në fushë, por pas nuk mbetet as ai i tribunave. Aparatet fotografike kanë kapur disa nga fotot më pikante në tribunat e stadiumit Luzhniki të Moskës, nga të dyja kampet e tifozëve, atyre kroatë por edhe atyre francezë.

LEXO DHE :  Pas tërmeteve qeveria ngre Task Forcë në ndihmë të bizneseve të dëmtuara

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.