Foto/ Shihni sa e ëmbël ka qenë Meghan Markle, adoleshente!

Dukesha e Sussex duket shumë e ëmbël si adoleshente, në një foto të publikuar së fundmi nga mikja e saj Katharine McPhee. Aktorja që njihet për rolin udhëheqës në West End musical Waitress zbuloi se ajo dhe Meghan punuan së bashku në muzikë kur ishin të reja.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 28 shkurt 2020

“Meghan dhe unë bëmë muzikë bashkë si fëmijë, ajo u bë Dukesha e Sussex dhe unë u rrita si ylli i West End.”,- shkruan aktorja në foto./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.