Foto/ Rastet kur zonjat mbretërore kanë kopjuar fustanet e njëra-tjetrës!

Veshjet e zonjave mbretërore vërtet i përkasin një stili të lartë dhe janë shumë të shtrenjta, por nuk janë unike. Sot dritare.net do t’ju tregojë sesi mbretëroret kanë kopjuar njëra-tjetrën vazhdimisht, në zgjedhjet që kanë bërë.

LEXO DHE :  Bashkitë/ Rama; Ja kush do të largohet nga puna!

Ata janë shfaqur në publik me fustane, të cilat një zonjë tjetër mbretërore i ka veshur para tyre. Nëse nuk na besoni, shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.