Foto/ Rama pritet nga mijëra qytetarë në Berat: Nga sjellja e opozitës nuk preket qeveria

Kryeministri Edi Rama vazhdon turin ‘’Bashkia që duam”në qytetet e Shqipërisë. Pasditen e kësaj të premteje Rama ka qenë i pranishëm në qytetin e Beratit, ku siç duket pjesëmarrja ka qenë masive.

Ai ka prezantuar politikat e reja që qeveria po ndërmerr për ekonominë, punësimin, arsimin, shëndetësinë, ku deklaroi ndër të tjera se pagat në sektorin privat do të rriten.

LEXO DHE :  Foto në Miss Europa/ Valbona Selimllari rikthehet pas në kohë

Ai deklaroi se nga sjellja e opozitës, e vetmja që nuk preket është qeveria, por dëmtohet Shqipëria e cila shfaqet në sytë e botës si një vend që nuk duhet vizituar apo investuar./A.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.