Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Rama i përgjigjet PD për shëndetësinë: Ata vetëm flasin, në bëjmë atë që themi

Foto/ Rama i përgjigjet PD për shëndetësinë: Ata

Kryeministri Edi Rama, i është përgjigjur tryezës së PD për shëndetësinë.

Rama ka publikuar fotot të spitaleve në kohën kur qeveriste PD, dhe foto të spitaleve sot.

Statusi i Ramës:

DJE?SOT?DJE?SOT?DJE?SOT?.... ose dallimi mes atyre që vetëm flasin e dinë as të punojnë po as të pushojnë dhe nesh, që THEMI ATË QË BËJMË DHE BËJMË ATË QË THEMI?

(Dhe ej miq, kjo s’është një ambulancë fshati, po QENDRA SPITALORE UNIVERSITARE E SHQIPËRISË, kur na e lanë peshqesh? dhe sot që flasim?)

#ShëndetësiaqëDuam???

#ShqipëriaqëDuam??☀/ I.M-Dritare.net

 

https://www.facebook.com/138734771522/posts/10157457215341523/?d=n