Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Pas debatit të ashpër, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shfaqen të lumtur në plazh

Foto/ Pas debatit të ashpër, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shfaqen

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber po shijojnë temperaturat e nxehta te Laguna Beach në Kaliforni. Çifti është fotografuar duke bërë plazh në këtë zonë.

Hailey dukej e mahnitshme veshur me bikini rozë fillimisht dhe më pas me këmishën me kuadrate të Justinit, informon dritare.net

Një ditë pas sherrit mes tyre, ku u kapën teksa debatonin me njëri-tjetrin, duket se çifti e ka zgjidhur problemin dhe këtë na e tregojnë më mirë teksa shfaqen të lumtur në plazh.

Zbuloni më shumë foto në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net