Foto/ Pak vëmendje, çuna! Ja bluzat polo, më të bukura!

Jeni adhurues të bluzave polo? Me jakë, mëngë të shkurtra? Nëse adhuroni të vishni kostum, ose pantallona serioze, bluzat polo janë idealja për ju. Për më tepër tani në verë, (të cilën shiu refuzon ta sjellë), bluzat polo janë fantastike. Nuk djersiteni, ju mbajnë freskët dhe dukeni shik.

LEXO DHE :  Video/ Fiori Dardha: Të ndihmojmë Rozin, është shumë sëmurë!

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, bluzat polo më të bukura që keni parë dhe duhet t’i keni në gardërobën tuaj këtë verë!/K.C/dritare.net

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.