Foto/ Nuk do ta besoni sa është rritur djali i Tunës dhe Patrisit!

Në maj të 2017-ës, Tuna Sejdi dhe Patris Berisha u bënë prindër për herë të parë. Ata u bënë prindër të një djali, të cilin e quajtën Tian.

Mami Tuna dhe babi Patrisi shfaqen shpesh me djalin e tyre dhe nuk ngurrojnë që çastet më të bukura t’i hedhin në rrjete sociale.

LEXO DHE :  Kryemadhi: Ja si e përjetova tërmetin e 26 nëntorit!

Ashtu ka bërë sot mami Tuna. Ajo ka hedhur në Instastory disa foto të Tianit të vogël, duke luajtur në dëborë.

Tiani qenka rritur shumë dhe sa vjen edhe më i ëmbël bëhet./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.