Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Nuk do ta besoni sa është rritur djali i Tunës dhe Patrisit!

Foto/ Nuk do ta besoni sa është rritur djali i Tunës dhe

Në maj të 2017-ës, Tuna Sejdi dhe Patris Berisha u bënë prindër për herë të parë. Ata u bënë prindër të një djali, të cilin e quajtën Tian.

Mami Tuna dhe babi Patrisi shfaqen shpesh me djalin e tyre dhe nuk ngurrojnë që çastet më të bukura t’i hedhin në rrjete sociale.

Ashtu ka bërë sot mami Tuna. Ajo ka hedhur në Instastory disa foto të Tianit të vogël, duke luajtur në dëborë.

Tiani qenka rritur shumë dhe sa vjen edhe më i ëmbël bëhet./K.C/dritare.net