Foto nga ndeshja Itali-Belgjikë.

Keto jane disa foto nga ndeshja e sotme Itali-Belgjike, ku fituan italianet me rezultatin 2-0

 

y10 y9 y8 y7 y6 y5 y4 y3 y2 y1 yy

LEXO DHE :  Zbulohen pjesë të bisedës Palmer-Meta. Ja çfarë thonë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.