Foto/ Mbretëresha Letizia shkëlqen me këmishën dhe fundin bardhë e blu

Mbretëresha e Spanjës, Letizia  na mahniti ndërsa mbërriti në eventin e Akademisë Ushtarake.

Letizia tërhoqi gjithë vëmendjen me veshjen e saj. Mbretëresha kishte veshur një këmishë të bardhë, dhe një fund të bardhë me blu.

LEXO DHE :  Interes i jashtëzakonshëm/ Ja sa lekë ka fituar FSHF nga biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë

Veshjes bardhë e blu mbretëresha i bashkëngjiti edhe një palë taka po blu të errëta.

Letizia ishte shoqëruese e bashkëshortit të saj, mbretit Felipe VI të Spanjës në këtë event./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.