Foto/ Luana dhe Marina bëjnë kontrast, vishen bardhë e zi

Sot kemi puntatën e radhës të “Shiko kush luan”, nga Luana Vjollca dhe “Klanifornia”, nga Marina Vjollca.

Tashmë na është bërë traditë, që para se të fillojnë shfaqjet, të komentojmë veshjet e dy motrave.

Këtë mbrëmje, Marina dhe Luana do të shfaqen si kontraste të njëra-tjetrës.

LEXO DHE :  Vera Grabocka, Timo Flloko dhe një zemër e madhe e kuqe

Luana veshur me një fustan-jump-suit të bardhë, ndërsa Marina me fustan të zi.

Duket sikur dy motrat e kanë bërë me fjalë që të kombinohen në këtë mënyrë, megjithëse duhet ta pranojmë: të dyja duken shik, seksi dhe të ëmbla./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.