Foto/ Kryeministri Edi Rama, takohet me Mark Zuckenberg

 

Kryeministri i vendit Edi Rama, ka takuar të premten krijuesin e Facebook, Mark Zuckenberg. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, i cili poston fotot e takimit në faqen e tij të “Facebook” duke shkruar : “Me Mark Zuckenberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë😊”/ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Provat e vrasjes së Fatmir Haklajt, që nuk u verifikuan asnjëherë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.