Foto/ Kjo është modelja që qëlloi me armë, hoxhën!

Mediet kosovare shkruajnë se, modelja që qëlloi me armë pranë shtëpisë së një hoxhe është Suzana Tahri, një 28-vjeçare që ka qenë pjesë e programit televiziv “Shpia e Kosovës”.

Tahri, dyshohet se ka kërcënuar shtetasin Sead Bejta, i cili është hoxhë në Mitrovicë, dhe madje se ka qëlluar me armë pranë tij. Përplasja mendohet se ka ndodhur për shkak të një lidhjeje romantike mes të dyve.

LEXO DHE :  Ardian Dvorani pyetet për Henri Çilin: Kam kohë që se kam takuar

Suzana Tahri është e angazhuar edhe në politikë. Ajo ka qenë femra më e votuar e PDK-së në Vushtri dhe madje ka drejtuar degën e kësaj partie në fshatin Pantinë./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.