Foto/ Këto rrëzime kanë hyrë në histori

Katy Perry, ylli i popit e zhytur në tortë në MTV Awards 2008 të Amerikës Latine.

Të qenurit i famshëm nuk është aq qejf sa duket pasi ka edhe shumë kosto, pasi je gjithë kohës nën vëzhgimin e paparacëve.

Shpesh të famshmit kapen në momente të papërshtatshme, momente të cilat nëse do ishin njerëz normal do mjaftoheshin me një kthim koke dhe kaq.

LEXO DHE :  Studimi/ Shqiptarët me nivel të lartë stresi në punë!

Ne po sjellim për ju një fotogaleri me disa nga rrëzimet e të famshmëve që tashme kanë hyrë në histori./ E. K.- Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.