Foto/ Kate Middleton tërheq gjithë vëmendjen me kombinimin e fundit

Dukesha e Kembrixhit dukej e mahnitshme, ndërsa mbërriti në Muzeun Historik Natyror, në Londër sot.

Kate Middleton, veshi një palë pantallona të gjera ngjyrë ulliri, dhe i kombinoi me një gjysmëgolf ngjyrë vishnjë.

Veshjes së saj, Kate i shtoi edhe një çantë vishnjë nga Channel dhe e kompletoi look-un e saj me një palë këpucë po vishnjë, nga Tods.

LEXO DHE :  Hetimi që mund ta shkarkojë, Trump: Është një linçim

Kjo dalje  e Kate në Londër, vjen disa ditë para se ajo të niset për një vizitë mbretërore në Pakistan, me burrin e saj princin Uilliam./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.