Foto/ Kate Middleton tërheq gjithë vëmendjen me kombinimin e fundit

Dukesha e Kembrixhit dukej e mahnitshme, ndërsa mbërriti në Muzeun Historik Natyror, në Londër sot.

Kate Middleton, veshi një palë pantallona të gjera ngjyrë ulliri, dhe i kombinoi me një gjysmëgolf ngjyrë vishnjë.

Veshjes së saj, Kate i shtoi edhe një çantë vishnjë nga Channel dhe e kompletoi look-un e saj me një palë këpucë po vishnjë, nga Tods.

LEXO DHE :  Alarm në Itali/ Dyshohet se ka mbërritur virusi kinez!

Kjo dalje  e Kate në Londër, vjen disa ditë para se ajo të niset për një vizitë mbretërore në Pakistan, me burrin e saj princin Uilliam./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.