Foto/ Ja veshjet më të bukura të vipave, në British Fashion Awards!

Këto ditë ishin të mbushura plot trishtim, pas familjeve që humbëm nga tërmeti 6.4 ballë i 26 nëntorit. Lëkundjet e tërmetit vazhdojnë dhe në sytë e njerëzve ka vetëm ankth dhe frikë.

Sot dritare.net ka vendosur t’jua largojë pak mendjen nga trishtimi dhe frika, duke ju treguar disa gjëra të bukura.

Mbrëmë u mbajt në Londër British Fashion Awards 2019. Dhe personazhet më të famshme, të filmit, muzikës, modës morën pjesë.

LEXO DHE :  Të dhënat zyrtare/ 81 të vdekur nga virusi kinez, dhe mijëra të infektuar!

Mbrëmjen e drejtoi Rihanna me dy veshjet e saj mahnitëse. Fillimisht Rihanna veshi një fustan të zi, me një xhup të gjatë lëkure sipër. Ndërsa fustani i dytë ishte si i pari, vetëm se ngjyrë menteje.

Në eventin e modës, morën pjesë shumë vipa, mes tyre, Rita Ora, Nicole Scherzinger, Julia Roberts etj./K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.