Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Ja si të arredoni me stil, një sallon të vogël!

Foto/ Ja si të arredoni me stil, një sallon të vogël!

Shpeshherë kur ambienti ynë i ndenjës në shtëpi është i vogël, shqetësohemi sesi mund ta arredojmë atë siç duhet. Dritare.net sjell për ju disa foto ku tregohen disa ambiente të vogla, kryesisht sallone të arreduara bukur dhe me stil.

Pasi të keni parë foto në galerinë më poshtë do të kuptoni që mjaftojnë disa ide dhe do të plotësoni kërkesat tuaj. Jo vetëm kaq, por nëse ndiqini sugjerimet tona, hapësira e sallonit tuaj do të duket edhe me e madhe seç është./K.C/Dritare.net