Foto/ Ja si e kaluan fundjavën e parë të 2020 vipat shqiptarë!

Kjo fundjavë i gjeti vipat jashtë vendit. Disa zgjodhën të shkojnë për festa në Dubai, të tjerë në Francë dhe të tjerë Itali e Greqi.

Personazhe të tjera të famshme preferuan që të qëndrojnë në Shqipëri, dhe ta kalojnë fundjavën këtu.

LEXO DHE :  2 viktima e 51 të infektuar/ Një rajon në Itali shpall gjendjen e jashtëzakonshme!

Dritare.net do t’ju tregojë sesi e kaluan vipat fundjavën e parë të 2020-ës, përmes fotove që ata postojnë në Instagram./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.