Foto/ IKMT rrafshon lokalet tek Syri i Kaltër

Në ditën e dytë të aksionit, Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka vijuar edhe gjatë së premtes aksionin për shembjen e objekteve pa leje në zonën e Syrit të Kaltër.

Sipas “Panorama” sot po punohet per rrezimin e gjithe platformave prej betoni te lokaleve, pasi një ditë më parë ato janë shembur./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Meta në Malin e Tomorrit: Ja shenja që gjërat do të shkojnë mirë në Shqipëri!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.