Foto/ Habit deputeti, nxjerr makinën në shitje, për shpenzimet e fushatës

Kandidati për deputet i Vetëvendosjes, Xhavit Drenori ka vendosur të nxjerrë në shitje makinën e tij, për të mbuluar shpenzimet e fushatës.

Ky lajm është bërë i ditur nga vetë Drenori i cili ka shkruar një status në Facebook.

LEXO DHE :  Video/ Ndryshime dramatike të motit, në mes të verës bie dëborë në Australi

Ai ka publikuar disa fotografi të veturës së tij të tipit VW Passat, me anë të të cilave ka kërkuar të gjejë një blerës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.