Foto/ Futbollistët më tërheqës të Euro 2016. Ja ku renditen lojtarët shqiptarë!

“Cosmopolitan.fr” ka bërë një renditje të 20 futbollistëve më tërheqës të Euro 2016. Mes 20 të parëve janë edhe 2 shqiptarë. Më poshtë keni 10 futbollistët që renditen në vendet e para dhe më pas dy futbollistët kuqezi.

LEXO DHE :  Mediat italiane i bëjnë jehonë hapjes së Arenës Kombëtare

1.Griezman, France

2.Giroud, France

3.Uilliams, Uells,

4.Martial, France

5.Morata, Spanje

6.Ronaldo, Portugali

7.Hazard, Belgjike

8.Bale, Uells

9.Podolski, Gjermani

10.Pique, Spanje

11.Aliji, Shqiperi

12.Cana, Shqiperi

[cycloneslider id=”futbollistet-terheqes”]

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.