Foto/ Fshatrat më romantike në Evropë, që duhet t’i vizitoni patjetër!

Geiranger- Norvegji

Ne ju ftojmë të udhëtoni me ne, në 10 destinacionet më romantike në Evropë. Shtëpi të bukura, të vogla, të ngrohta, me siguri do t’ju japin dëshirën për t’i vizituar këto vende, ndoshta të merrni me qira ndonjë shtëpi të vogël në këto fshatra.

Ne nuk po flasim për destinacionet tuaja tipike si: Parisi, Firence, apo qytete të tjera si këto, por për vende më pak të vizituara, që janë po aq mbresëlënëse dhe të bukura. Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, fshatrat më romantike në Evropë që duhet t’i vizitoni patjetër./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Shifrat/ 14 mijë shqiptarë aplikuan për azil në janar-korrik 2019

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.