Foto/ Era e fortë rrëzon depozitën nga kati i 10, te Komuna e Parisit!

Era e fortë, ka përfshirë Tiranën ditën e sotme. E për pasojë u rrëzua pema e Vitit të Ri, te sheshi “Skënderbej”.

Ndërkohë, një qytetar tregon për dritare.net se si pasojë e erës se fortë, një depozitë ka rënë nga kati i 10 i një pallati, te Komuna e Parisit. Fatmirësisht nuk pati të lënduar në njerëz, por siç shihet edhe nga fotoja vetëm një makinë është dëmtuar./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Anëtarësimi në BE/ Rama: Për të vegjlit rregullat nuk respektohen, për të fortët ka gjithmonë një rrugë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.