Foto/ Ditë vjeshte, ja veshjet më të bukura të javës nga të famshmet shqiptare!

Kjo javë ka qenë e gjitha me shi. Janë nxjerrë nga gardëroba të gjitha veshjet e vjeshtës.

Trikot e thurura, xhupat e lëkurës, fustanet e gjata vjeshtore dhe pantallonat.

Edhe vipet e kanë ndjerë shumë të ftohtin këtë javë, pasi në fotot që hedhin në Instagram, shihen me xhupa, e triko të trasha.

LEXO DHE :  Bizensmeni që shtyu një grua të hidhte vrer mbi mua, u arrestua sot/Dalina Buzi ka një mesazh për ju!

Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më të bukura të javës nga të famshmet shqiptare. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.