Foto/ Burrneshë kaq seksi sa Luana Vjollca, s’kishim parë ndonjëherë!

Sot do të transmetohet në Top Channel emisioni “Shiko kush luan”, i regjistruar para tërmetit të 26 nëntorit.

Ky episod i dedikohet tërësisht Shqipërisë dhe ishte xhiruar për festat e 28-29 Nëntorit, por nuk u transmetua për shkak të tragjedisë në vend.

Luana do të na shfaqet sot në një mënyrë krejt ndryshe. Si një burrneshë, thotë vetë ajo.

LEXO DHE :  Mjeku shqiptar në Pekin: Ju tregoj situatën e bashkëkombasve të mi këtu!

Në fillim të emisionit do të jetë veshur me një fustan të kuq, seksi.

Ndërsa më pas do të veshë kostumin popullor të Shqipërisë.

Burrneshë kaq seksi sa Luana, neve nuk na kishin zënë sytë ndonjëherë./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.