Foto/ Brenda shtëpisë së kuqezinjve në Francë, siç nuk i keni parë

Në ditën e 18-të të grumbullimit të ekipit kombëtar, kuqezinjtë bënë vizitë në “Shtëpinë e Shqipërisë “.Fotot janë publikuar nga Gianni De Biasi në Facebook.

Lojtarët shihen të qetë, në momente relaksi dhe duke u zbavitur. Trajeneri italian mban një gotë shampanje në dorë me rastin e inagurimit të mjedisit kushtuar kuqezinjve në kuadër të Euro 2016.

LEXO DHE :  Pyet logopeden/Vajzës 14-vjeçe i mbahet goja, çfarë të bëj?

[cycloneslider id=”kombetarja-shqiptare-ne-france”]

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.