Foto/ Brenda dasmës madhështore të modeles së Victoria’s Secret!

Martohet modelja e Victoria’s Secret, Devon Windsor. Të premten, supermodelja u fotografua duke hyrë në kishë, e shoqëruar nga babai i saj.

Devon kishte zgjedhur të hyjë në altar me një fustan të bardhë me dantella.

Në dasmën e saj morën pjesë shumë të famshëm, mes tyre dhe koleget e saj,  Shanina Shaik, Lorena Rae, Georgia Fowler etj.

LEXO DHE :  Disa mënyra si të kombinoni xhinset me bluza, në dimër!

Dritare.net ka sjellë për ju disa foto nga dasma e mahnitshme e supermodeles së Victoria’s Secret./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.