Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Blendi Fevziu, nis plazhin në shkurt!

Foto/ Blendi Fevziu, nis plazhin në shkurt!

“Sot qenka ditë për plazh”-të gjithë e kemi thënë këtë shprehje sot, por Blendi Fevziu ka bërë plazh me të vërtetë.

Gazetari i njohur, e ka kaluar këtë fundjavë në Dhërmi, dhe sigurtisht nuk i ka rezistuar dot diellit të së dielës, që ishte me të vërtetë përvëlues, dhe i mrekullueshëm.

“Nje dite fantastike. Plazh ne Shkurt. #visitalbania #dhermi”-shkruan Fevziu, teksa poston edhe foto nga Dhërmu./ I.M-Dritare.net