Foto/ Bashkëshortët e tyre diskutojnë problemet e botës, Zonjat e Para shijojnë qytetin francez

 

Teksa 7 liderët botërorë janë mbledhur në Francë në samitin e G7, për të diskutuar një sërë çështjesh botërore, Zonjat e Para, bashkëshortet e tyre, që po i shoqërojnë ata duket se po shijojnë rajonin e Biarritzit në Francë ku po mbahet samiti.

Zonjat e Para të udhëhequra nga Brigide Macron, po shijonë detin, verën, udhqimin, dhe shfaqjet tradicionale të zonës.

LEXO DHE :  Meta lajmëron për konferencë të jashtëzakonshme për shtyp

Zonajt e Para, Melania Trump, bashkëshortja e Presidentit Trump, Brigide Macron, bashkëshortja e Presidentit Emmanuel Macron, Akie Abe, bashkëshortja e kryeministrit të Japonisë Shinzo Abe, Malgorzata Sochacka, bashkëshortja e Presidentit në detyrë të Komisionit Europian Dpnald Tusk janë parë së bashku. / I.M-Dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.