Shokohen fansat/ Një ndër emisionet më të ndjekura është një gënjeshtër!

“Ky emision është një gënjeshtër”, kështu janë shprehur fansat pasi kanë mësuar të vërtetën se si realizohej, një prej emisioneve më të ndjekur në Amerikë,, por jo vetëm. “Carpool Karaoke”  është një emision që drejtohet nga James Corden, i cili realizohet në një makinë që shëtit rrugëve të Los Angelos-it, ku të ftuar janë personazhe të njohur.

Por së fundmi, në rrjetet sociale, u publikua një video, ku tregon se drejtuesi i emisioni nuk nget makinën, por ajo tërhiqet nga një tjetër mjet.

LEXO DHE :  Konferenca e Donatorëve, Rama: Na mungojnë paratë, përgjigjuni vuajtjes sonë me bujarinë tuaj

Një fakt që deri më tani ishte fshehur. Fansat janë shprehur të mërzitur nga ky fakt, duke e etiketuar këtë emision si të rremë.

“Ne nuk kemi më besim te James, ai gënjeu”, shprehen ato./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.