Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Eurosong 2019, stilisti i Jonida Maliqit zbulon prapaskenat me përfaqësuesen e Serbisë

Eurosong 2019, stilisti i Jonida Maliqit zbulon prapaskenat me

Stilisti që veshi Jonida Maliqin në netët e konkurrimit në Eurosong ka zbuluar disa nga prapaskenat e festivalit në lidhje me përfaqësuesen e shtetit serb.

Nga renditja e re, Shqipëria kaloi serbinë dhe për këtë stilisti Ardi Asllani vendosi të tregojë disa detaje nga Eurosong.

"Përpara se ta bëni lajm: Nuk kam asgjë me asnjë shtet pjesëmarrës, por këngëtarja e shtetit të përmendur më parë, në 10 ditë prova dhe pse ndanim të njëjtin korridor në ‘backstage’, prej 1 metër e 30 cm nuk ngriti njëherë kokën të përshëndeste, ritual kortezie që ndodhte rëndom me të gjithë pjesëmarrësit si dhe me mediat serbe që u pikëlluan nga shqiponja në finale", shkruan Asllani Instagram./e.k-Dritare.net