Euro 2016/ Ja cilin lojtar të kombëtares lavdëron UEFA!

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj ishte një nga lojtarët më të mirë të Shqipërisë në ndeshjen e parë kundër Zvicrës.

Kjo është vërejtur edhe nga faqja zyrtare e UEFA’s, e cila e ka lavdëruar mbrojtësin shqiptar Hysaj.

LEXO DHE :  Ceremonia e betimit/Meta fton tre anëtaret e Kushtetueses, përjashton Vorpsin

“Klas, dinamik dhe inteligjent”, kështu e cilëson UEFA mbrojtësin shqiptar, ku i përgatit edhe një artikull të veçantë.

futbolliii

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.