Eugent Bushpepa thirrje fansave: Ju lutem na ndihmoni!

Eugent Bushpepa nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ka njoftuar se dikush po përpiqet të përfitoj para në Emrin e tij.

Genti shpjegon se dikush që pretendon se është ai, është duke bërë thirrje për të mbledhur para për një donacion.

LEXO DHE :  Temperaturat në rritje, ja moti për sot!

“Dikush, i cili pretendon se është Eugenti, po përpiqet të vjedhë lekë nga njerëzit. Nëse dikush ju kërkon para për çfarëdolloj donacioni, nuk është real. Ju lutem raportojeni dhe na ndihmoni!”, ka shkruar këngëtari. V.D/dritare.net/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.