Ermal Mamaqi nxjerr videon: Ja ana e errët e dasmës së Jonida Vokshit!

Mbrëmjen e djeshme moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi i dha fund beqarisë duke u martuar me aktorin Besnik Krapi.

Dasma e tyre kishte shumë të ftuar vip, ku pjesëmarrës ishin dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi me Amarda Toskën.

Ermali, i cili shfrytëzon çdo situatë, ka bërë një video qesharake duke u përqafuar fort me Salsano Rrapin, e duke vallëzuar bashkë, si dy të dashuruar.

Gjithçka është një shaka, dhe Ermali shkruan se kjo video është ana e errët e dasmës që u zhvillua mbrëmë.

LEXO DHE :  Jeta sekrete e murgeshave dhe preceptimet tona të gabuara!

“Ana e errët e dasmës së mbrëmshme. Salsano Rrapi mirë që kishim gratë afër vëlla”, shkruan Ermali./E.B-dritare.net

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Ana e errët e dasmës së mbrëmshme… @salsanorrapi mirë që kishim gratë afër vlla… Video nga @gencgjineci

Un post condiviso da Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) in data:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.