Eduart Ndocaj në Dance With Me: Ja çfarë më tha gruaja para se të pranoja ofertën!

Ka stratuar nata e parë e Dance With Me.

Ndër konkurentët që do ta provojë veten këtë herë në kërcim është edhe, ish-deputeti kaubojs, Eduart Ndocaj.

Por para se të firmoste kontratën me DËM, Ndocaj ka marrë edhe një paralajmërim nga bashkëshortja e tij.

Sapo ka mbaruar kërcimin e parë me Kejvinën, Eduarti, i pyetur nga Gent Zenalaj se ç’i kishte thënë bashkëshortja para se të pranonte ftesën në DËM, u mendua pak dhe tha: “Kur jam nisur për në Parlament, s’ma ka pasur merakun, por këtë herë më porositi “shiko, por mos provoko”, – tha ai./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Është kërcënuar apo jo kryeministri? Anti-terrori arreston të riun

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.