Na ndiqni edhe në

Editorial

Dritan Hila: SHBA në fillim shpalli non grata Berishën, tani PD e tij!

Dritan Hila: SHBA në fillim shpalli non grata Berishën, tani PD e tij!

Nga Dritan Hila

Paratë për lobim nuk u paguan për Lulzim Bashën, por për kryetarin e PD. Por Berisha bën sherrbudallain, sikur janë paguar për Lulzim Xhelal Bashën, i cili si individ nuk ka lidhje fare me këtë aferë.

Ripublikimi i saj, nuk ka asnjë ndërlikim. Një herë shpallën Berishën nongrata dhe tani shpallën PD-në e Berishës, a si e ka emrin ajo gjëja që është aq budallaqe saqë paratë e zeza i kalon nga duart e mjeshtrave te ish-KGB-së.

Domethënë, amerikanëve nuk ju duhet fare karakatina e Foltores!/dritare.net