E morën për ta provuar/ Shqiptarit të Kosovës i vjedhin makinën 30.000 euro në Fushë-Krujë

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur ditën e sotme në Fushë-Krujë.

Një shtetas nga Kosova, ka ardhur për ta shitur makinën e tij tip “Audi A6” me vlerë 30.0000 euro në vendin tonë.

Dritare.net mëson se shtetasi i Kosovës, është takuar me pronarin e një lokali në Fushë-Krujë, ndërsa dhëndrri i pronarit ka marrë makinën për ta provuar në orën 08:00 të mëngjesit të ditës së sotme.

LEXO DHE :  Rudina Dembacaj zbulon mesazhet me ish-bashkëshortin, ja çfarë i shkruan e bija!

Pasi ai e ka marrë makinën, ai është zhdukur ndërsa ende nuk është kthyer.

Dritare.net ka kontaktuar me policinë e Durrësit, të cilët e kanë konfirmuar rastin, pa dhënë shumë detaje.

Shtetasi i Kosovës nga ana tjetër, ka bërë kallëzimin në polici, ndërsa është lajmëruar edhe amabsada e Kosovës, dhe stafi i saj aktualisht ndodhen në Fushë-Krujë./ Isa Myzyraj-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.