E kuruar në detaje/ Ky është seti  i ri fotografik i Elvana Gjatës

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, ka publikuar në instagramin e saj, një set të ri me foto.

Si gjithmonë e kuruar në detaje, këtë herë pa shumë ngjyra e thjeshtë por ama, më në formë se kurrë Elvana di mirë si të tërheqë vëmendjen.

LEXO DHE :  Si puna e tepërt më shkatërroi trurin dhe trupin!

Nuk e dimë ende se kush është sekreti i saj, që në kaq shumë vite në ekran, nuk ka marrë asnjë kile por për linjat padyshim e kemi të gjithë zili./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.