Duka: Gjuha e ndërkombëtarëve me opozitën ka ndryshuar

I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila, në RTV ORA, kretari i PAA Agron Duka, ka deklaruar se gjuha e ndërkombëtarëve në raport me opozitën ka ndryshuar.

“Unë gjykoj se gjuha e ndërkombëtarëve ka ndryshuar. Pasi opozita mori vendimin për të djegur mandatet, të gjithë ndërkombëtarët ishin on-bllok kundër këtij akti. Por pas kontakteve të vazhdueshme, dhe pasi ne shpjeguam se përse e kishim marrë këtë veprim, këto zëra filluan të ndryshonin. Ju e keni parë se edhe nënëkryetari i CDU/CSU kanë thënë që të dy palët duhet të ulen në dialog. “-tha Duka./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Emina Çunmulaj i paska prerë flokët me duart e saj

.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.