Doda publikon videon: Ku shkoi vota e PDIU? S’keni parë gjë akoma

Deputetja e PDIU Mesila Doda e cila nuk është zgjedhur në kuvendin e ri i cili nis punën në shtator, ka publikuar videon e 2 në të cilën sipas Dodës vërtetohet si janë vjedhur votat e PDIU.
“Siç e premtuam… akti i dyte i numerimit “korrekt” ne mes te Tiranes. Vota e PDIU iken ne drejtim te paditur…
Eshte vetem nje prej shume akteve qe do ndiqni ditet ne vazhdim…
S’keni pare gje akoma…” shkruan Doda./ dritare.net

LEXO DHE :  Koronavirusi/ Koreja e Veriut karantinon të huajt

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.