Ditë zie për bashkëshorten e Christiano Ronaldos

Georgina Rodrigues është duke kaluar çastet më të këqija të jetës së saj. Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos ka humbur babanë e saj, Jorge Eduardo Rodríguez Gorjón. Ish-trajneri ndërroi jetë në moshën 70-vjeçare, informon dritare.net

Mësohet se, ish-trajneri vdiq si pasojë e një sëmundjeje nga e cila vuante prej dy vjetësh e gjysmë.

LEXO DHE :  Shkarkimi i Metës/ Shtyhet me dy muaj afati i punimeve të Komisionit Hetimor

Georgina dhe motra e saj Ivana shkuan pak ditë më parë në Argjentinë, për t’i qëndruar pranë babait të tyre, në çastet e fundit./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.