Disa mënyra si të kombinoni xhinset me bluza, në dimër!

Xhinset janë ndoshta veshja më e preferuar e vajzave. Janë të rehatshme, praktike dhe të kombinueshme me çdo veshje tjetër.

Dritare.net ju sjell sot disa ide, sesi mund t’i kombinoni përgjatë kësaj jave xhinset tuaja, me bluzë. Duke marrë parasysh që është dimër, një palë xhinse, një bluzë dhe një xhup sipër, janë mënyra më e mirë për t’u dukur e palëkundur në stil.

LEXO DHE :  Çfarë po ndodh në Itali? Në më pak se 24 orë, dyfishohen rastet me koronavirus!

Për të parë kombinimet, shikoni fotot në galerinë më poshtë!/E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.